Skip to content

Amortizatoru remonts un apkope

Motospeci.lv motoservisā var saremontēt motocikliem priekšējo dakšu (priekšejos amortizatorus) kā arī aizmugurējo amortizatoru. Tāpat var arī nomainīt aizmugurējā amortizatora sviru gultņus, bukses kā arī nomainīt amortizatoram blīvslēgus, atsperes un visu pārējo, kas saistās ar sporta motociklu remontu, apkopi, tuningu un regulēšanu.

Ir pieejamas visas rezerves daļas – priekšējās dakšas teflona slaideri, kas nodrošina to, ka dakšas štokiem nav brīvkustība. Tāpat visi blīvslēgi, gan oriģinālie, gan aftermarketa, kā arī aizmugurējā amortizatora bukšu un blīvslēgu remkomplekti. Kā arī visi gultņi priekš linkage, amortizatoram augšējie un apakšējie dakšas gultņi. Praktiski visas citas amortizatora apkopes un remonta rezerves daļas, kā arī amortizatoru eļļas. Mūsu speciālistiem, kuri brauc motokrosa sacensībās kopš PSRS laikiem ir iekrājusies ļoti liela pieredze amortizatoru tuningā, regulēšanā un apkopē.

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtāmas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi- 67272626, 67290447, mob. 28870004, 28800060. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt motocikla diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu motoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu motoservisa telefonu numuri ir 67595020 mob. 28870001. Motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātuves jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.


Visiem, kuri remontē vai apkalpo dakšas pie motospeciem.lv – dakšas štoku honēšana bez maksas!

Honda VFR neapkalpojamā amortizatora apkalpošana!

Kā saremontēt “neremontējamo” BMW K1200 amortizatoru!