Skip to content

Mitas “Trelleborg” 110/90-19 winter friction 454 spiked tyre

Mitas “Trelleborg” 110/90-19 winter friction 454 spiked tyre motokrosa riepa ar radzēm, aizmugurējā. Hand made limited edition. Radzes ielīmētas ar rokām, kas nodrošina to, ka radžojamās pistoles 3 zari nenoņem nekādu daļu no līmes, kas notiek riepu radžojot ar radžojamo pistoli vai automātu. Riepas gumija ir svaiga, tās nav glabājušās noliktavā vai kā tamlīdzīgi. Mitas “trelleborg” winter friction 454 spiked tyre ziemas motokrosa riepa ar radzēm cena 235.00 Eur. Motokrosistiem atlaide – 20%.

Motospeci.lv lieto vācu firmas Sitek radzes, kuras pirms ielīmēšanas tiek speciāli kodinātas, lai nodrošinātu savienojumu ar riepas gumiju ar speciālas līmes palīdzību molekulārā līmenī, un līdz ar to radzes turās tā, it kā tās būtu riepā ievulkanizētas. Motospeci.lv riepu radžošanas tehnoloģija uz doto brīdi ir augstākā tehnoloģija, kāda iespējama.

Riepu izgatavošanas tehnoloģija tiek nemitīgi testēta un pilnveidota sadarbībā ar Latvijas labākajiem un ātrākajiem motokrosistiem, kā arī pašas riepas izgatavo un šipo motokrosisti. Tādējādi tiek panākts tas, kad mainot radžu leņķus, to ielīmēšanas dziļumu, pašu radžu garumus, tiek atrasts optimālākais variants katram riepu pielietojumam. Vai nu ļoti agresīvas sacensību riepas, vai arī mazāk agresīvas, bet ļoti izturīgas treniņu riepas, kuras varbūt nedaudz lēnāk brauc uz priekšu pa ledu. Šī atšķirība vidēja līmeņa motokrosistam var arī nebūt jūtama, bet Top līmeņa braucēji noteikti sajutīs atšķirību ar mūsu speciālajās maximum power sacensību riepās.

Ja vēlaties, varam šīs riepas arī pārmontēt / uzbortēt motospeci.lv motoservisā. Noņemt veco riepu un uzlikt jauno riepu maksā tikai 8.00 Eur (arī mousse).

Scandinavian type spiked studded motocross tire.