Skip to content

Moto džinsu bikses ar ceļu sargiem Adrenaline Regular. Cena 76.00 eur

Uz vietas veikalā ir visi izmēri – S – W30, M – W32, L – W34, XL – W36, 2XL – W38, 3XL – W40, 4XL – W42.

Motobraucēju / motociklistu džinsu bikses Adrenaline Regular 2.0 PPE zilā krāsā ar iestrādātiem ceļu sargiem, kuri ir izņemami. Audums ir nedaudz stretch, padodas, ļoti izturīgs, pasargās no nobrāzumiem, ja gadās kritiens. Cena 76.00 eur.

!!! Neaizmirstat arī par bērna drošību uz motocikla, motorollera, kvadricikla vai cita veida moto braucamā!!! Moto jaka bērniem un Moto bikses bērniem !!!

Izmērs XL – W36 L34.
Pieejamie izmēri: S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL.

Klasiskā piegriezuma motociklu džinsi, kas lieliski piemēroti gan ikdienas izbraucieniem pa pilsētu, gan tālākos izbraucienos siltākās dienās. Tie apvieno labu stilu ar pareizu aizsardzības līmeni. Tiem ir Kevlara odere uz augšstilbiem un sēžamvietām, un iekšējie ceļgalu aizsargi. Ir arī iespēja ielikt papildu gurnu aizsargus. Tie lieliski piestāvēs pie jebkura veida motociklistu jakām un apaviem.

– Ārējais materiāls: 98% bieza kokvilna, 2% spandekss.
– Odere: 100% Kevlar.
– Pastiprinātas šuves.
– Iekšējie ceļu aizsargi ar CE sertifikātu, regulējami 3 līmeņos.
– Gurnu aizsargkabatas (ir iespēja ielikt aizsargus).
– Galvenā aizdare: rāvējslēdzējs un poga.
– Trīs kabatas priekšpusē un divas kabatas aizmugurē.
– Vidukļa regulēšana: siksnas ar pogām un jostas cilpas.
– Metāla turētājs atslēgu piestiprināšanai.

A0431/20/72/

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).