Skip to content

Moto ķivere ar noņemamu žokļa sargu Ispido Arsen. Cena 72,00 eur.

Ispido Arsen moto ķivere, piemērota ielas braukšanai. Izpārdots!

Augstas kvalitātes, atvērta tipa moto ķivere. Katrs ķiveres elements ir rūpīgi pārdomāts un pārbaudīts. Moto ķivere ir sertificēta un testēta uz triecieniem, atbilst Eiropas E13 un ECE drošības standartiem. Ispido moto ķiveres ir izturējušas tos pašus triecientestus, ko dārgās un superdārgās brendu ķiveres.

Ispido Arsen moto ķivere ir ērti lietojama ar parocīgiem kontroles mehānismiem – aktīvu braucēju komfortam jebkurā gadalaikā un apstākļos. Modelis Ispido Arsen sniedz daudzfunkcionālas priekšrocības kā – dzidru aizsargstiklu ar “diamond” pretskrāpējumu pārklājumu, iekšēju, ar pogu aktivizējamu saulesbrilli, noņemamu žokļa sargu un  regulējamu ventilāciju, kas nepieciešama mūsdienīgai moto ķiverei, komfortam un augsta līmeņa drošībai.  Multifunkcionālā Ispido ķivere ir pielietojama kā klasiska tipa atvērta ķivere motorollerim, kā arī viegli un ātri pievienojot žokļa sargu tā kļūst par nelielu “fantomeni”, nodrošinot papildus aizsardzību. Moto ķiveres iekšējais polsterējums un vaigu daļas stiprinājumi ir izgatavoti no elpojoša un maiga materiāla, nodrošinot patīkamus braucienus, kā arī iekšējais materiāls ir viegli noņemams un mazgājams. Moto ķiverei ir viegli un ātri pielietojama zoda siksniņa ar savilkšanas un atlaišanas iespēju.

Krāsaina – sarkans, melns, balts. Izmēri XS/S/M/L/XL/2XL, krāsa melna, balta, sarkana, krāsaina.

Ispido Arsen moto ķivere ir pievilcīga ne tikai izskatā, bet arī cenas ziņā, piedāvājumā no ražotāja par īpaši zemu, iepazīšanās akcijas cenu 72,00 Eur apmērā. Pasteidzies iegādāties savu modeli, jo šādas cenas nebūs mūžīgi!

Akcijas cena 72,00 eur.

Kods IS0116/18/25/L

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtāmas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi- 67272626, 67290447, mob. 28870004, 28800060. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt motocikla diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu motoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu motoservisa telefonu numuri ir 67595020 mob. 28870001. Motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātuves jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast- kartes un tā, šajā linkā:http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Visas mūsu moto ķiveres variet apskatīt šeit:www.motokiveres.lv (saite atvērsies jaunā logā).
Auto rezerves daļas, lētāk var nopirkt šeit www.autospeci.lv (saite atvērsies jaunā logā).
Auto rezerves daļas lētāk kā citur: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).