Skip to content

Moto ķivere Ispido Zonda SV. Cena 58,00 eur.

Moto ķivere ielas motociklistiem Ispido Zonda SV. (Izpārdots)

Augstas kvalitātes, slēgta tipa moto ķivere. Katrs ķiveres elements ir rūpīgi pārdomāts un pārbaudīts. Moto ķivere ir sertificēta un testēta uz triecieniem, atbilst Eiropas E13 un ECE drošības standartiem. Ispido moto ķiveres ir izturējušas tos pašus triecientestus, ko dārgās un superdārgās brendu ķiveres.

Ispido Zonda SV moto ķivere ir ērti lietojama ar parocīgiem kontroles mehānismiem – aktīvu braucēju komfortam jebkurā gadalaikā un apstākļos. Modelis Ispido Zonda SV sniedz daudzfunkcionālas priekšrocības kā – dzidru aizsargstiklu ar “diamond” pretskrāpējumu pārklājumu, iekšēju, ar pogu aktivizējamu saulesbrilli un regulējamu ventilāciju, kas nepieciešama mūsdienīgai moto ķiverei, komfortam un augsta līmeņa drošībai. Moto ķiveres iekšējais polsterējums un vaigu daļas stiprinājumi ir izgatavoti no elpojoša un maiga materiāla, nodrošinot patīkamus braucienus, kā arī iekšējais materiāls ir viegli noņemams un mazgājams. Moto ķiverei ir viegli un ātri pielietojama zoda siksniņa ar savilkšanas un atlaišanas iespēju.

Izmēri XS/S/M/L/XL/2XL,  pieejamās krāsas – krāsaina, melna matēta, melna.

Ispido Zonda SV moto ķivere ir pievilcīga ne tikai izskatā, bet arī cenas ziņā, piedāvājumā no ražotāja par īpaši zemu, iepazīšanās akcijas cenu 58,00 Eur apmērā. Pasteidzies iegādāties savu modeli, jo šādas cenas nebūs mūžīgi!

Akcijas cena 58,00 eur.

Kods: IS0108/18/24/