Skip to content

Moto lietus jaka un bikses ADRENALINE ORCAN 2.0. Cena 49.00 eur

Moto lietus jaka un bikses ADRENALINE ORCAN 2.0. Piemērots tūrisma / ielas braukšanai. Sānos var regulēt platumu. Ir kapuce. Modelis ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Cena 49.00 eur.
Materiāls – tekstils. Krāsa – melna.
Pieejamie izmēri: S, M, L, XL, 2XL, 4XL izm. A0704/18/10/.

Divdaļīgs lietus kombinezons tiek pārdots komplektā. Jakai ir regulējams jostasvietas aizdare un kabatas. Apkakles aizmugurē ir paslēpta kapuce, kas noderēs pēc nokāpšanas no motocikla. Vidukļa jostā ir integrēta plata, lente un aukla, lai pielāgotu apkārtmēru.

– izgatavots no bieza, gumijota poliamīda;
– rāvējslēdzējs nostiprināts ar dubultu velcro atloku;
– rāvējslēdzēji kāju apakšdaļā;
– mīksta apkakles apdare;
– vidukļa apkārtmēra regulēšana.

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).