Skip to content

Moto motora remonta izmaksas

Motoservisā motospeci.lv veicam motociklu motora remontu. Pie mums motoservisā motociklam var veikt gan kapitālo motora remontu, gan nomainīt tikai nolietotās motocikla motora detaļas. Strādājam ar oriģinālajām detaļām un kvalitatīvām analogajām detaļām, detaļas ir pieejamas uzreiz vai uz pasūtījumu. Veicam kloķvārpstas klaņu maiņu, gultņu maiņu, cilindra remontu, vārstu regulēšanu, virzuļu maiņu, sadales vārpstas piedziņas ķēdes maiņu, blīvju maiņu un visu citu, kas ir saistīts ar motocikla motora remontu. Ja kādu detaļu nevar dabūt, tad piedāvājām virpošanas pakalpojumus.

Motora remonta izmaksas – motoru ielikt/ izņemt no motocikla cena 100.00 Eur, motora remonta cena 250.00 Eur, ja motors ir jāņem ārā no motocikla, tad motora kapitālais remonts – 350.00 Eur, ja motocikls piedevām ir netīrs un smilšains, tad mazgāšana maksā 15.00 Eur.

Motoserviss motospeci.lv – ātri, kvalitatīvi un lētāk kā citur.

Motoserviss motospeci.lv atšķiras ar to, ka nav ilgas rindas uz gaidīšanu un ir salīdzinoši zemas cenas moto servisa pakalpojumiem.

Mūsu motoservisā moto serviss apkalpo sekojošu marku motociklus – Honda moto serviss, Yamaha moto serviss, Kavasaki moto serviss, Suzuki moto serviss, Aprilia moto serviss.

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi- 67272626, 67290447, mob. 28870004, 28800060. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt motocikla diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu motoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu motoservisa telefonu numuri ir 67595020 mob. 28870001. Motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātuves jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.


Kad jāmaina motocikla sadales velvju piedziņas ķēde: www.motospeci.lv

Kā pārbaudīt četrtaktu krosa motocikla klani: www.motospeci.lv