Skip to content

Moto serviss motospeci.lv

Moto serviss motospeci.lv – ātri, kvalitatīvi un lētāk kā citur. Moto serviss motospeci.lv atšķiras ar to, ka nav ilgas rindas uz gaidīšanu un ir salīdzinoši zemas cenas moto servisa pakalpojumiem. Moto serviss motospeci.lv atrodas Rīgā, Aizvaru ielā 31 (atrodas netālu no Deglava/ Dārzciema ielu krustojuma, braucot no centra, pirms Dārzciema ielas jānogriežas uz Aizvaru ielu 31!).

Moto servisā detaļas ir pieejamas uzreiz vai uz pasūtījumu. Liels riepu un rezerves daļu klāsts – sporta motocikliem riepas, klaņi, ķēdes, zobrati, kluči, filtri, eļļas, smērvielas, filtru mazgātāji, akumulatori, bruņas, formas un daudz citu daļu. Ielas motocikliem bruņas, ķiveres, kluči, ķēdes, eļļas, smērvielas, akumulatori, ja kaut kas nav, tad to var pasūtīt.
www.moto-riepas.lv/
www.motokiveres.lv/
www.motospeci.lv/
www.motospeci.lv/category/moto-akumulatori/
www.motospeci.lv/category/moto-bremzes/
www.motospeci.lv/category/moto-ellas/
www.motospeci.lv/category/moto-riepas/
www.motospeci.lv/category/motokrosa-enduro-apgerbs-un-aksesuari/
motospeci.lv/category/kezu-daksu-un-gaisa-filtru-ellas-mazgajamie/
www.motospeci.lv/category/moto-filtri/
www.motospeci.lv/category/daksas-blivslegi-un-puteklu-sargi/

Mūsu moto servisā sniedzam sekojošus pakalpojumus – motociklu remonts, motociklu amortizācijas apkope, remontējam gan dakšas, gan amortizatorus, motociklu motora remonts, motociklu vārstu regulēšana, motociklu riteņu spieķošana, motociklu riepu maiņa un balansēšana, tāpat arī mainam ķēdes motocikliem, virpojam detaļas, izpūtēju remonts un izgatavošana, motokrosa zābaku zoļu maiņa un sēdekļu pārvalku nomaiņa krosa motocikliem.
www.motospeci.lv/
www.motospeci.lv/category/moto-remonts/amortizatoru-remonts-un-apkope/
www.motospeci.lv/category/motora-remonta-izmaksas/
www.motospeci.lv/category/motociklu-remonts-un-apkopes-cenas/
www.motospeci.lv/category/moto-remonts/

Mūsu motoservisā moto serviss apkalpo sekojošu marku motociklus – Honda moto serviss, Yamaha moto serviss, Kawasaki moto serviss, Suzuki moto serviss, Aprilia moto serviss.

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi- 67272626, 67290447, mob. 28870004, 28800060. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt motocikla diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu motoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu motoservisa telefonu numuri ir 67595020 mob. 28870001. Motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātuves jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.