Skip to content

Motocikla dakšas gultņa pārpresēšana (gultņi, kas iet rāmī un atbild par priekšējās stūres grozīšanu). Cena par darbu 50.00 Eur.

Motocikla dakšas gultņa pārpresēšana (gultņi, kas iet rāmī un atbild par priekšējās stūres grozīšanu). Cena par darbu 50.00 Eur.

Bieži vien šie gultņi ir grūti izpresējami, jo gultņa ārēja apmale ir iepresēta iekšā līdz ar atdurīti un no pretējās puses izsist ārā viņu nevar, jo nav aiz kā aizķert izsitamo instrumentu. Jo izsitamajam instrumentam nav aiz kā aizķerties, tāpēc šajos gultņos bieži vien ir jāiemetina iekšā šaiba un tad jāizsit no otras puses ārā, sitot par šo piemetināto šaibu.

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtāmas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi- 67272626, 67290447, mob. 28870004, 28800060. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt motocikla diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu motoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu motoservisa telefonu numuri ir 67595020 mob. 28870001. Motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātuves jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.