Skip to content

Motociklu riepu montāža

Motospeci.lv motoserviss piedāvā moto riepu maiņu, moto riepu montāžu, bortēšanu, balansēšanu, spieķošanu un iecentrēšanu. Motoservisā uzmontēsim un nobalansēsim riepas gan krosa motocikliem, gan ielas motocikliem. Motoservisā var pasūtīt un iegādāties jaunas, lētas un kvalitatīvas moto riepas, gan moto riepu kameras, ikviens motobraucējs atradīs savai gaumei piemērotāko moto riepu vai moto kameru.

Piedāvājam uzbortēt riepas, izmantojot īpaši rūpīgu un saudzīgu metodi, lai disks saglabājas pēc iespējas ilgāk kā jauns. Ja vēlies, lai motociklam pārmontētu riepu saudzīgajā versijā, tad iepriekš pabrīdini meistaru.

Motospeci.lv motoservisā ir peejama spieķošana un pārspieķošana motociklu riteņu diskam gan ar Jūsu atvestajiem spieķiem, gan mūsu servisā pieejamajiem spieķiem.

Brauc uz motospeci.lv motoservisu un mūsu meistari savedīs kartībā tavu moto ātri, lēti un kvalitatīvi!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi- 67272626, 67290447, mob. 28870004, 28800060. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt motocikla diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu motoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu motoservisa telefonu numuri ir 67595020 mob. 28870001. Motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātuves jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.