Skip to content

Motociklu riteņu disku taisnošana un spieķošana

Motociklu riteņu spieķošana maksā 55.00 eur par riteni, ja visi spieķi ir jauni vai visi spieķi skrūvējas. Ja kāds spieķis neskrūvējas, tas jāsilda vai jānomaina, tad katrs spieķis, kurš ir jānomaina, maksā 2,00 – 3,00 eur gab. Ja ir jānomaina tikai spieķa cepurīte, tad tā maksā 1,00 – 2,00 eur gabalā. Spieķu komplekts visam ritenim maksā apmēram 70,00 eur. Noņemt un uzlikt riepu maksā 8,00 eur gabalā.
Ja ir salocīta riteņa aploce un ritenis ir pamatīgi “kantains”, cena ir 35.00 eur stundā. Aploces taisnošana vidēji izmaksā 20,00 eur, tiek iztaisnotas faktiski visas buktes, aplodes taisnošana parasti vairāk par 40,00 eur nemaksā 🙂

Varam iztaisnot arī stipri saliektus motociklu riteņus, ja spieķu cepurīte ir ar “apjātām” kantēm vai neskrūvējas vaļā, tad šis spieķis ir jāmaina. Ļoti retiem motociklu modeļiem, kuriem nevar dabūt spieķus, varam spieķu cepurītes sildīt ar autogēnu, lēnām kustināt un tādejādi iekustināt. Bet jāņem vērā, ka šis darbs visticamāk maksās dārgāk nekā jauns spieķis. Protams, ja jaunus spieķus konkrētajam ritenim nevar dabūt, piemēram, retro motocikliem, tad varam izkustināt arī vecos spieķus, pat ja viņam ir sabojāta spieķa galviņa.

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtāmas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi- 67272626, 67290447, mob. 28870004, 28800060. Rīgā Atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja vajag detaļu arī nomainīt vai arī veikt motocikla diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu motoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu motoservisa telefonu numuri ir 67595020 mob. 28870001. Motoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātuves jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.