Skip to content

Priekšējo dakšu saļņiki (priekšējo amortizatoru blīvslēgi) un remkomplekti diam. 48 mm (WP)

Priekšējās dakšas saļņiki (priekšējo amortizatoru blīvslēgi) 48×57,9×11,5 mm:
– ATHENA P40FORK455141 cena 31.00 Eur. (iepakots NOK)
– ARIETE ARI.139 cena 21.00 Eur.

Priekšējās dakšas putekļusargi (priekšējo amortizatoru putekļusargi) 48×58,5×6/11,5 mm:
– ARIETE ARI.126 cena 15.00 Eur.

Krosa motocikliem iesakām lietot tikai NOK blīvslēgus, kurus iepako dažādi pakotāji- Athena, S-Tech u.c. Ielas motocikliem var lietot arī 4 Ride utml.

UZMANĪBU! WP dakšu, slaideru un blīvslēgu savietojamības, precīzāk sakot nesavietojamību ar SHOWA un KYB. Tā tad SHOWA un KYB blīvslēgi savā starpā arī nav aizvietojami, atšķiras par 1mm un ar putekļsargu noņemšanas mehānismu, viens ir ar parastu putekļu noņēmēju un otrs ir HD pastiprinātais, kur ir arī otra atsperīte uz iekšējā putekļa noņemšanas virsmas blīvslēga. WP priekšējo dakšu blīvslēga ārējais diametrs ir nedaudz mazāks nekā KYB un SHOWA, kaut gan visi pārējie parametri ir tādi paši. Nemēģiniet kļūdaini ielikt WP dakšas blīvslēgus SHOWA vai KYB dakšās. Ja jums liekas, ka jūsu blīvslēgs pārāk viegli iegāja iekšā sēžas vietā, iespējams, ka jūs kļūdījāties un savā KYB vai SHOWA dakšā pamēģinājāt ielikt WP dakšas blīvslēgus.

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).