Skip to content

Spieķi, Yamaha. Cena 70.00 eur

IZPĀRDOTI!!!!

Spieķu komplekts priekšējam ritenim Yamaha visiem modeļiem pēc 1992.gada ar niķelētām galviņām. Šie spieķi ir izturīgāki par standarta spieķiem, kā arī galviņa neieķīlā viņas pievelkot, jo galviņa ir niķelēta, kas nodrošina to, ka labi var sajust, cik stipri spieķis pievelkas un tik ātri neiesūbē. Pilns komplekts – 36 gabali, cena 70.00 eur.

Ir pieejami spieķi uz vietas praktiski visiem motokrosa motocikliem, sākot no 50cc beidzot ar 500cc, arī KTM un Husqvarna mazajiem mopēdiem. Spieķi ir gan oriģinālie, gan uzlabotie ar niķelētām galviņām. Pie mums var arī gan nomainīt spieķus, gan iztaisnot riteņu “feļļas”, gan saspieķot. Motokrosa riteņa saspieķošana maksā 55.00 eur + katrs spieķis 2.00 – 3.00 eur, atkarībā cik spieķi ir jāmaina.

Var nopirkt arī pa vienam, šiem konkrētajiem spieķiem ar galviņu cena 2.50 eur gab.

Motociklu spieķus var nopirkt autospeci.lv servisā.

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).

Open chat
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?