Skip to content

Ķiveres aizsargstikla ieliktnis PINLOCK 70 SMK Stellar. Cena 26.00 eur.

Ķiveres aizsargstikla ieliktnis PINLOCK 70 SMK Stellar aizsargstiklam SMK-PF-ST-70. Der tikai oriģinālajam stiklam. Cena 26.00 eur.
Pinlock aizsargstikla (viziera) ieliktnis ir izgatavots no materiāla, kas satur mitrumu absorbējošas īpašības, kas reaģē kā sūklis un efektīvi absorbē mitrumu. Efektīvās absorbcijas īpašības apvienojumā ar dubultā stiklojuma līdzīgo īpašību, Pinlock aizsargstikla ieliktnis ir visefektīvākais, izturīgākais un pieejamākais pretsvīšanas risinājums tirgū.
Pinlock viziera ieliktņi ir dažādoti līdz 3 veiktspējas līmeņa variantiem, Pinlock 30, 70 un 120. Cipari tiek izmantoti, lai norādītu lēcu brīvo klīrensa līmeni.

SMK-PF-ST-70

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).