Skip to content

Moto jaka ādas ADRENALINE SYMETRIC PPE. Cena 191.00 eur

IEPRIEKŠ JĀPASŪTA!!! Veikala tālruņa numuri – 28870004, 28800060.

Moto jaka ādas ADRENALINE SYMETRIC PPE. Sportiska stila ādas jaka. Piemērots tūrisma / ielas braukšanai. CE sertificēti aizsargi elkoņos un plecos. Jakai ir arī iestrādāts muguras sargs. Jakai ir 2 rāvējslēdzēji – īsais un apkārt jakai, ar kuriem var bikses un jaku savienot kopā. Cena 191.00 eur.
Materiāls – āda. Krāsa – melna.
Pieejamie izmēri: S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL izm. ADR0301/20/10/

!!! Neaizmirstat arī par bērna drošību uz motocikla, motorollera, kvadricikla vai cita veida moto braucamā!!! Moto jaka bērniem un Moto bikses bērniem !!!

Vīriešu ādas sporta jaka, kas veido komplektu ar Symetric biksēm. Tas ir izgatavots no augstākās kvalitātes izturīgas govs ādas, un tam ir arī noņemams termiskais apvalks. Pateicoties elastīgajiem tekstila ieliktņiem, lieliski iederas lieces zonās padusēs un uz elkoņiem. Symetric jakas sportisko raksturu un augsto aizsardzības līmeni parāda ļoti bagātīgs iekšējo un ārējo aizsargu komplekts, ieskaitot plašu aerodinamisko spoileri. Daudzi regulēšanas punkti ļauj tai lieliski piegulties braucēja ķermenim.

– ārējais materiāls: augstas kvalitātes govs āda, 1,2 mm bieza;
– odere: 100% poliesters, noņemama termiskā odere: 100% poliesters;
– galvenā aizdare: rāvējslēdzējs un velcro siksna zem kakla;
– dubultās un trīskāršās šuves;
– divas ārējās kabatas, ar rāvējslēdzēju, divas iekšējās kabatas, ar rāvējslēdzēju;
– vidukļa regulēšana: velcro siksna, manšetes regulēšana: rāvējslēdzējs;
– elastīgi ieliktņi uz elkoņiem un padusēs;
– auduma elastīgie ieliktņi gar iekšējām rokām;
– mazāki sānu aizsargi mugurai, liels, mīksts iekšējais aizsargs mugurai;
– iekšējie un ārējie plecu aizsargi, iekšējie un ārējie elkoņu aizsargi, viegls vēdera aizsargs;
– īsais rāvējslēdzējs, ar kuru var savienot kopā jaku ar biksēm;
– mīkstās malas apdarinātas ar neoprēnu.

PIESKAŅOTAS BIKSES
PIESKAŅOTI CIMDI

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).