Skip to content

Moto jaka tekstila ADRENALINE CHICAGO 2.0 PPE. Cena 137.00 eur

Moto jaka tekstila ADRENALINE CHICAGO 2.0 PPE. Piemērots tūrisma / ielas braukšanai. Jakai ir pagarināta aizmugure, aizmugurē ir kabata ar rāvējslēdzēju. CE sertificēti aizsargi elkoņos un plecos. Ir kabata muguras sargam. Jakai ir vairākas ventilācijas kabatas. Ir izņemamas 2 oderes – siltinātā un plānā, kura aizsargā no lietus. Jakai aizmugurē ir īsais un garais rāvējslēdzējs, ar kuru var savienot jaku kopā ar biksēm. Sānos ir lipekļi, ar kuriem var regulēt jakas platumu. Piedurkņu galos ir gan rāvējslēdzējs, gan lipekļi, lai ērti var regulēt platumu. Cena 137.00 eur.
Materiāls – tekstils. Krāsa – melna.
Pieejamie izmēri: S izm. – 6XL izm. A0232/20/10/

!!! Neaizmirstat arī par bērna drošību uz motocikla, motorollera, kvadricikla vai cita veida moto braucamā!!! Moto jaka bērniem un Moto bikses bērniem !!!

Izcila tūrisma tekstila jaka, kas atbilst visaugstākajām motociklistu prasībām. Jakai ir trīs neatkarīgi slāņi. Ārējais ir izgatavots no poliestera ar diviem blīvumiem, nostiprinātas vietas, kas visvairāk pakļautas nodilumam. Zem tā ir noņemama REISSA membrāna un termopārklājums. Chicago 2.0 nodrošina visaugstāko komfortu, tai ir daudz regulēšanas iespēju, flīsa apkakles apdare, ventilācijas atveres priekšpusē, aizmugurē un piedurknēs, kā arī lielas kabatas.

– Ārējais materiāls: 100% 600D poliesters, pastiprināts ar 1680D poliesteru.
– Noņemama lietusizturīga Reiss membrāna.
– Noņemama termo odere – 100% poliesters.
– Cieša velcro aizdare, rāvējslēdzējs un spiedpogas.
– Flīsa apkakles apdare.
– Ventilācijas atveres ar rāvējslēdzēju – divas priekšā, divas aizmugurē, viena pie piedurknēm.
– Vidukļa regulēšana: trīs velcro siksnas
– Divas ārējās kabatas priekšā un viena ūdensnecaurlaidīga aizmugurē, aizvērta ar rāvējslēdzēju un spiedpogām.
– Velcro iekšējā kabata, ar izeju austiņu vada izvilkšanai.
– Piedurkņu regulēšana: velcro siksniņa un rāvējslēdzējs.
– Apkakles regulēšana ar spiedpogām.
– Elastīga elkoņa apdare.
– Elkoņu un plecu aizsargi, kas atbilst CE standartam.
– Daudz atstarojoši elementi.
– Divi rāvējslēdzēji jakas savienošanai ar biksēm.

PIESKAŅOTAS BIKSES
PIESKAŅOTI CIMDI ādas vai PIESKAŅOTI CIMDI tekstila

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).

Open chat
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?