Skip to content

Moto jaka tekstila ADRENALINE SCORPIO PPE. Cena 135.00 eur

IEPRIEKŠ JĀPASŪTA!!! Veikala tālruņa numuri – 28870004, 28800060.

Moto jaka tekstila ADRENALINE SCORPIO PPE. Piemērots tūrisma / ielas braukšanai. CE sertificēti aizsargi elkoņos un plecos, ir iestrādāts muguras sargs. Izņemamas 2 oderes – viena ir siltinātā, otra, kas aizsargā no lietus. Jakai ir 2 rāvējslēdzēji – īsais un apkārt jakai, ar kuriem var bikses un jaku savienot kopā. Cena 135.00 eur.
Materiāls – tekstils. Krāsa – melns/ pelēks/ sarkans.
Pieejamie izmēri: M, L izm. A0256/20/20/

!!! Neaizmirstat arī par bērna drošību uz motocikla, motorollera, kvadricikla vai cita veida moto braucamā!!! Moto jaka bērniem un Moto bikses bērniem !!!

Scorpio trīsslāņu jaka ir paredzēta pilsētas un tūrisma ceļojumiem. Tam ir interesantas krāsas un daudzi praktiski risinājumi. Jaka ir izgatavota no augstas kvalitātes Cordura un MaxDura 500D šķiedrām. To var izmantot jebkuros laikapstākļos, pateicoties noņemamajam termiskajam apvalkam un noņemamai REISSA membrānai. Uz elkoņiem un pleciem ir sertificēti iekšējie aizsargi, bet aizmugurē ir stingrs sūkļa aizsargs. Tie ir aprīkoti arī ar ārējiem aizsargslīdņiem uz pleciem, aerodinamisko spoileri un putu pastiprinājumiem uz vēdera un muguras. Scorpio jaka ir lieliska stila, komforta un aizsardzības kombinācija.

– ārējais materiāls: Cordura + MaxDura 500D;
– odere: 100% poliesters;
– noņemama REISSA membrāna, noņemams termiskais oderējums;
– iekšējie elkoņu un plecu aizsargi, kas atbilst CE EN 1621-1 standartam;
– ārējie aizsargapvalki uz pleciem;
– materiāla vietas pastiprināšana uz vēdera un muguras;
– divas nostiprinātas ventilācijas atveres priekšpusē un divas piedurknēs;
– divas ārējās kabatas, ar rāvējslēdzēju, ūdensizturīgas, četras iekšējās kabatas ar velcro aizdari (divas termiskajā starplikā);
– galvenais stiprinājums: biezs YKK rāvējslēdzējs un velcro siksna zem kakla;
– elastīgi ieliktņi uz elkoņiem un plecu lāpstiņām;
– vidukļa regulēšana: velcro siksnas, piedurkņu apkārtmēra regulēšana: spiedpogas, aproču regulēšana: velcro siksnas;
– mīksta, neoprēna apkakles apdare;
– atstarojošie elementi;
– 2 rāvējslēdzēji – īsais un apkārt jakai, ar kuriem var bikses un jaku savienot kopā.

PIESKAŅOTAS BIKSES
PIESKAŅOTI CIMDI tekstila vai PIESKAŅOTI CIMDI ādas

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).