Skip to content

Moto jaka tekstila ADRENALINE VIRGO PPE. Cena 85.00 eur

IEPRIEKŠ JĀPASŪTA!!! Veikala tālruņa numuri – 28870004, 28800060.

Moto jaka tekstila ADRENALINE VIRGO PPE. Piemērots tūrisma / ielas braukšanai. CE sertificēti aizsargi elkoņos un plecos. Ir kabata muguras sargam. Ir izņemamas 2 oderes – siltinātā un plānā, kura aizsargā no lietus. Jakai aizmugurē ir mazais rāvējslēdzējs, ar kuru var savienot jaku kopā ar biksēm. Sānos ir lipekļi, ar kuriem var regulēt jakas platumu. Piedurkņu galos ir gan rāvējslēdzējs, gan lipekļi, lai ērti var regulēt platumu. Izņemot ārā abas oderes, jaka būs ļoti līdzīga Meshtec modelim, vasaras moto jakai. Cena 85.00 eur.
Materiāls – tekstils. Krāsa – bēša/ balta/ melna.
Pieejamie izmēri: S, M, L, XL, 2XL izm. A0263/20/30/

!!! Neaizmirstat arī par bērna drošību uz motocikla, motorollera, kvadricikla vai cita veida moto braucamā!!! Moto jaka bērniem un Moto bikses bērniem !!!

PIESKAŅOTAS BIKSES
PIESKAŅOTI CIMDI

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).