Skip to content

Moto ķivere ar paceļamu žokli SMK GLIDE. Cena 101.00 eur

Moto ķivere ar paceļamu žokli SMK GLIDE. Cena 101.00 eur. Krāsa – BALTS. Pieejamie izmēri XS.
SMK Glide ir moduļu ķivere, kura ir piemērota motobraucējiem, kuriem ir diezgan lielas prasības, kādai ir jābūt ķiverei. Ķiveri var izmantot gan kā atvērtu, gan kā visu seju nosedzošu, nodrošinot maksimālu drošību abos apstākļos.

SMK Glide ķiverēm ir efektīva ventilācijas sistēma ar augšējo un zoda ventilāciju un gaisa izplūdes atverēm aizmugurē, nodrošina braucējam maksimālu komfortu jebkuros laika apstākļos gan īsos, gan garos braucienos. Iekšējais polsterējums ir no patīkama, gaisa caurlaidīga materiāla, kuru var izņemt. Aizsargstikls ir izturīgs pret skrāpējumiem.

SMK Glide ķiveres aprīkojums:
– Platais vizieris nodrošina braucējam ideālu skatu uz ceļu.
– Ķiverei ir integrētas iekšējās saulesbrilles, kuras var gan pacelt, gan nolaist ar ērti novietotu mehānismu.
– Galvenais aizsargs jeb vizieris ar iespēju pievienot Pinlock (pretaizsvīšanas stiklu), kas jau ir iekļauts komplektā.
– Ķiverei ir vieta, kur var integrēt Bluetooth sistēmu.
– Ātrās ķiveres atvēršanas siksniņa.
– Ķiveres pieejamas gan vienkrāsainas, gan arī krāsainas, kuras labi izcelsies uz pārējo braucēju fona.

SMK ķiveres ir izstrādātas Eiropā, bet ražo Studds uzņēmums, kas atrodas Faridabadā, Indijā. SMK ķiveres tiek pārbaudītas un testētas saskaņā ar starptautiskajām prasībām. SMK ķiveres ir paredzētas gan Eiropas tirgum, gan tirgiem visā pasaulē.

SMK0100/17/GL100

PIEZĪME: Šajā katalogā ir atzīmētas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā. 

Ja vajag kādu rezerves daļu, kura nav katalogā, kurai nav bildes vai cenas, tad tālāk nemeklējiet- šajā katalogā ir ievadītas tikai populārākās moto rezerves daļas, kuras pie mums pērk ikdienā! Tātad- ja nav bildes, cenas vai rezerves daļas kā tādas, ņemiet un piezvaniet mūsu operatoriem uz mūsu moto rezerves daļu noliktavu, un jums uzreiz tiks sniegta izsmeļoša atbilde par visām detaļu cenām, kuras mums ir uz vietas, vai arī ir pasūtamas!

Mūsu moto rezerves daļu veikala un noliktavas tālruņi – 28870004, 28800060, 67272626, 67290447. Rīgā atrodamies Matīsa ielā 123, tas ir Matīsa/ Vagonu ielu stūris, tieši pretī Russo- Balt piekabju veikalam.

Ja auto vajag detaļu nomainīt vai arī veikt auto diagnostiku vai remontu, zvaniet un pierakstieties uz mūsu autoservisu, kurā strādā ļoti labi meistari un mūsu autoservisa tālruņa numurs ir 28870001. Autoserviss atrodas Aizvaru ielā 31, tā ir neliela ieliņa netālu aiz Deglava tilta, ja brauc no centra, jāpārbrauc pāri Nīcgales ielai, tad pēc automazgātavas jāgriež iekšā pa labi, pretī oranžajai baznīcai, kādus 100 metrus pirms Dārzciema/ Deglava ielas krustojuma.

Sīkāk par darba laikiem un kā mūs atrast – kartes un tā, šajā linkā: http://www.motospeci.lv/motospeci-kontakti-ka-atrast/  (saite atvērsies jaunā logā).

Vairāk moto ķiveres skaties šeit: http://www.motokiveres.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Moto riepas: http://www.moto-riepas.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas un akumulatori, akcijas cenas: http://www.autospeci.lv/ (saite atvērsies jaunā logā).

Auto rezerves daļas lētāk: www.yr.lv (saite atvērsies jaunā logā).

Open chat
Sveiks!
Kā varu palīdzēt?